repes

Jak přehrát DVD vypalené v DVD rekordéru na PC

Poraďte prosím jak si přehraji DVD v počítači, které jsem vypálil z kamery v DVD rekordéru. Problém je v tom, že když dám DVD do počítače, neukazují se žádné soubory. Na DVD jde vidět, že tam něco je vypálené, v DVD rekordéru to jde přehrát.

Děkuji za rady
Doplňuji:
Tady jde o to, že v PC to nejde vidět. Nevím, co s tím aby se mi to v PC zobrazilo.

Nejlepší odpověď
fg

Jestli máte v menu titulů nabídku „disk“ v dvd rekordéru tak na ni najeďte a dejte finializovat disk

Další odpovědi
anonym

Kamera to ukládá do jiného formátu, kámoš mi takto dal video a musel jsem to konvertovat. Prohlídni DVD v PC a uvidíš soubory videa s jinou příponou.