repes

Nelze přehrát DVD vypálené z kamery přes DVD rekordér v počítači.

Jak přehrát DVD vypalené v DVD rekordéru na PC Poraďte prosím jak si přehraji DVD v počítači, které jsem vypálil z kamery v DVD rekordéru. Problém je v tom, že když dám DVD do počítače, neukazují se žádné soubory. Na DVD jde vidět, že tam něco je vypálené, v DVD rekordéru to jde přehrát. Děkuji za rady
Doplňuji:
Bohužel DVD rekordér v menu takovou možnost jako je finalizovat disk nenabízí.Jiná možnost není??????

Odpovědi
badisko

Pravdepodobne vam DVD nepodporuje urcity format …a nebo je to jen spatne vypalene …:D…predelani do urcitych formatu ..zde http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/ a jinak vceku dobra a prehledny prodram na vypalovani je ze zase zde ..http://www.slu­necnice.cz/sw/asham­poo-burning-studio-free/

Jikra

Disk DVD vypálený na rekordéru musíš na tom samém rekordéru i uzavřít neboli (finalizovat).
Bez finalizace ho nepřehraješ na ničem.
Doplňuji:
??? Dovolím si tvrdit že takový DVDrekordér bez funkce finalizace (uzavření disku) neexistuje.
Na odkazu jsou informace o této problematice.
 http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_rn=7&gs_ri=psy-ab&cp=10&gs_i­d=12&xhr=t&q=fi­nalizace+dvd&es_nr­s=true&pf=p&scli­ent=psy-ab&oq=finaliza­ce&gs_l=&pbx=1&bav=on­.2,or.&bvm=bv­.44442042,d.Ym­s&fp=d31dc4bc21a78460&bi­w=1680&bih=915

Bedy

badisko, jste jako obvykle mimo mísu. Když se neumíte pořádně vyjařovat, tak aspoň čtěte pořádně. Nebo ani to už neumíte? V tom případě zvažte, zda-li má cenu tady být.