Dev

Jak přebarvit světle modré kalhoty na šedou až černou barvu? Popř co koupit…

Odpovědi
Drap

Všechny barvy na textil velice dobře kryjí černou. Je jedno jakou barvu si vybereš. Postupuj podle návodu a úspěch je zaručen.

hanulka11

Kup si černou barvu Duhu a záleží kolik jí dáš – když dáš 1 sáček ,nebudeš mít tak sytou černou . Na černou použij 2 sáčky .
Také záleží zda jsou kalhoty z bavlny nebo s příměsí umělých vlákem , to pak jsou odlišné barvy . Zjisti složení látky a podle toho se řiď při koupi barvy.