Mofli

Jak pracovat s ekvalizérem?

Dobrý den, naco vlastně slouží ekvalizér v malých počítačových programech pro přehrávání hudby nebo i videa? Co s tím mohu zlepšit nebo pokazit? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Ekvalizér rozděluje frekvenční rozsah zvuku na několik pásem, které se dají samostastně regulovat. Je tak možné upravit frekvenční charakteristiku zvuku, srovnat nerovnosti vzniklé celým elektroakustickým řetězcem a přizpůsobit zvuk poslechové místnosti a vkusu posluchače.

Další odpovědi
gnosis

nastav si to tak, aby ti hudba znela nejlip. ja si treba zvedam u elektro hudby basy (vlevo), u rocku a metalu trochu basy a trochu vysky (vpravo) … je to jen na tobe a tvych usich.