N. a D.

Jak poznám, že se mi otevřela čakra?

Jde nějakým způsobem poznat, že se mi „otevře“ některá z čaker? Je možné, aby se mi otevřela náhodou, bez mého vědomí? Má tohle otevření čakry nějaké „vedlejší účinky“, jako je například rozzáření aury?

Nejlepší odpověď
quentos

Otevření čakry není nikdy jen tak, na tom se musí zamakat. Rozhodně se to tedy neudělá jen tak samo. Poznáte to náhlým přílivem energie do dané oblasti těla, nejlepší na otevření čaker je civčit Pět Tibeťanů, rozdíl poznáte okamžitě.

zzzlatokopka: miluju tyhle kydy lidí, kteří o daném tématu vědí prd, ale mají v něm naprosto „jasno“… (koho mi to jen připomíná? „Bůh nemůže existovat, protože to není vědecky podloženo…“ :{DD>)

Další odpovědi
zzzlatokopka

Nejlepší je změřit to čakrometrem:-D
Pokud se omylem otevře, kaj ji čakroklíčem zavřít a zamknout:-D

Vážně ten můj návod je vědecky podložený naproste stejně, jako vše kolem čaker:-DDD

Doplňuji:
quentos a můj návod na vyřešení tedy nemůže fungovat proč? 😁

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kun­dalin%C3%AD
Doplňuji:
Čakra se může otevřít i „přirozeně“,ale to byste musela být jako dítě odloučená od rodiny a vrhnout se střemhlav do „moře“,ale samozřejmě je lepší v klidu a v pohodě na sobě zapracovat a tím je větší šance na zdravé uzaření hadí síly,kdybych to měla říct jednoduše a česky-hezky,tak se jedná o rozšířené vědomí,které je potřeba zavřít (pochopením,když už se n to dáte nebo v tom prostě „lítáte“) ,nebo v opačném případě „uvíznete"v al­ternativní realitě ve,které jistě nebudete sama,ale lepší je být "normální“ a možná ty nějaké zkušenosti s vyřešenou minulostí k tomu.

suaeda

Samo sebou by se čakra neměla otevřít. Chce to cvičit a hlavně být na to připraven. Zejména po otevření všech čaker a probuzení tzv. hadí síly. Je to na první pohled lákavé a na internetu najdeme hodně informací. Přesto upozorňuji dát si při začátcích pozor. Cvičení a přípravu nejdříve provádět pod vedením člověka, který s tím má zkušenosti.

Martinuss

lidská hloupost nezná mezí…

da ny

Pozor, tibeťany (cviky) nebyly původně nikdy určeny pro ženy a nejsou pro ně tedy vhodné.....
Podle barvy aury si vybítrá NASA vhodné spolupracovníky do požadovaných pracovních pozic..
Barvu (barvy) aury a aktuální činnost čaker lze změřit za dostupný peníz (200 Kč) , např.:
http://www.as­trosfera.cz/fo­ceni-aury-a-mereni-caker/
Pan Gelnar přednášív rámci ČR, když měl u nás přednášku v Městské knihovně, byl tak velký zájem o focení a měření, že musel ke dvěma dnům měření přidat a přijet ještě 2×.

quentos má pravdu, sama se ti čakra jen tak neotevře. Může pomoci třeba i Reiki (vybrat osvědčeného a ověřeného mistra ne předraženého šarlatána ;)
Vím o mnoha zdravotnících, masérech, lékařích, primáři ARO odd. (i vrchní sestra), soudkyni aj., kteří úspěšně pracují s energií reiki…
Cituji: „Reiki je japonské slovo pro "univerzální životní energii“. Pracovat s Reiki energií může každý člověk, bez rozdílu vzdělání, věku, není třeba vyznávat žádnou víru ani náboženství.„
Je třeba jen "dospět k rozhodnutí“, což je spojeno i s jistou životní filosofií.
Kdo chce a má zájem, informace a cestu si během života najde…

Ti neznalí, „nevěřící Tomášové“, skeptici se tomu budou stále vysmívat (ťukat na čelo) a pochybovat, místo toho, aby si třeba sami pomáhali .......
Doplňuji:
video:
http://www.ca­sopiskvalitni­zivot.cz/conten­t/pristroj-z-nasa-na-mereni-aury-v-akci-video-s-milanem-gelnarem