Daniel16

Jak poznám padělek Loom Bands (náramky z gumiček) v balení 300 ks v pytlíku?

Odpovědi
marci1

Odborníci doporučují, vyhnout se výrobkům z PVC, kupovat gumičky jen u prověřených prodejců a případně zkontrolovat loga na obalu. Hledat byste měli speciální logo Evropské unie (viz obrázek ve zdroji ), které garantuje, že je daný výrobek pro děti bezpečný. 🙂

Zdroj: http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-zdravi-zdravi/272077/pozor-na-gumicky-loom-bands-nektere-obsahuji-karcinogenni-ftalaty.html

Pepa25

Celý pytlík je buď padělek nebo ne …