Jak použít bublinkovou folii?

Bublinková folie má jednu stranu hladkou a druhou perforovanou. Jaká strana folie patří vně a naopak, pokud ji použiji pro mechanickou ochranu?

Nejlepší odpověď
gecco

Lepší je hladkou stranou ven, bublinkami dovnitř – bublinky jsou tak o něco lépe chráněny před proražením…
😉

Další odpovědi
anonym

To je jedno.

ReHu

Zboží mi chodí zabalené bublinkami dovnitř.
Jak píše gecco.

KARI05

Bublinky ven:)tam kde nejsou tak to dat na tu věc z vnejska ja nevím jak to říct:D

pucipuci

Myslím,že je to fuk,logické by bylo bublinami ke zboží,ale když mrknete do bublinkové obálky,tak tam jsou hladkou stranou dovnitř ke zboží.