hubice

Jak posunout menstruaci?

ahoj je mi 13 přeně když to mám dostat tak jedeme na víkendovku s krouzkem ale tam budeme behat,jdeme do bazenu nebo budemem 5 hodin nekde na poli jak posunu menstruaci aspon o 3 dny pomáhá týden před MS jíst každý den pulku citronu nebo máte neake jiné rady ?

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že to jde jen práškama ale ty nejsou určeny pro ,,děti". Tam tam asi nebudeš moct jet :/

Další odpovědi
STUDENTKAEVA

Proč chceš menstruaci posunout? Jsou i jiné možnosti například vzít si tampon s tim do bazenu muzes a nebo menstruační kalíšek ale sehnad ho do víkendu asi bych volila tampon do bazenu a mně osobně menstruace na běhání nevadí!