TommyKiller1

Jak postupovat, aby mi vrátili trubky?

Dobrý den, v našem domě je firma,která má provádět výměnu odpadních a plynových trubek. Den před výměnou nás upozornili, že se to týká pouze jen trubek, které jsou v šachtě. Tato místnost WC není samostatná, je spojená s koupelnou. Před několika málo léty jsme si nechali vybudovat novou koupelnu, vanu a umývadlo, které je tak trochu netypické. Jsem taK trochu kutilka a udělala jsem si pod něj stolek s mozaikou a tím to bylo pro montéra dost složité, ale nakonec společnými silami jsme to krásně zvládli. Trubky a všechny zapojení byly z měděných trubek A přesto, že jsem ženská jsem měla radost z dobře vykonané práce. Vše je ale nyní jinak. Tyto trubky mi byly odstraněny mimo šachtu a nahrazeny plastovými. Když jsem to viděla byla jsem v šoku. Ptala jsem se, ale bohužel bez odpovědi. Moc mě mrzí, že jsem si to nevyfotila, ale koho by to napadlo. Nechci to tak nechat. Určitě to dělají i v jiných bytech, ale lidem je to jedno. Nevím na koho se obrátit, aby mi v tom pomohl, nechci, aby to vyšumělo. Napsala jsem i vedoucímu, co to má na starost, bohužel mi neodpověděl. Neměli na to právo… Jsem ženská, ale protože si tu vše vylepšuji sama, moc mě to mrzí a nevím na koho se obrátit o pomoc. Zpět mi to už nedají, ale aspoň chci, aby mi ty trubky vrátili.

Odpovědi
Kepler

Nevím, komu dům patří a nevím, kdo byl zadavatelem práce. Mělo by to být řešeno reklamací ze strany zadavatele. Zkuste se obrátit na BKB (Bílý kruh bezpečí), to je zadara právní poradna, kde vám ochotně poradí.