Avatar uživatele
TommyKiller1

Jak postupovat, aby mi vrátili trubky?

Dobrý den, v našem domě je firma,která má provádět výměnu odpadních a plynových trubek. Den před výměnou nás upozornili, že se to týká pouze jen trubek, které jsou v šachtě. Tato místnost WC není samostatná, je spojená s koupelnou. Před několika málo léty jsme si nechali vybudovat novou koupelnu, vanu a umývadlo, které je tak trochu netypické. Jsem taK trochu kutilka a udělala jsem si pod něj stolek s mozaikou a tím to bylo pro montéra dost složité, ale nakonec společnými silami jsme to krásně zvládli. Trubky a všechny zapojení byly z měděných trubek A přesto, že jsem ženská jsem měla radost z dobře vykonané práce. Vše je ale nyní jinak. Tyto trubky mi byly odstraněny mimo šachtu a nahrazeny plastovými. Když jsem to viděla byla jsem v šoku. Ptala jsem se, ale bohužel bez odpovědi. Moc mě mrzí, že jsem si to nevyfotila, ale koho by to napadlo. Nechci to tak nechat. Určitě to dělají i v jiných bytech, ale lidem je to jedno. Nevím na koho se obrátit, aby mi v tom pomohl, nechci, aby to vyšumělo. Napsala jsem i vedoucímu, co to má na starost, bohužel mi neodpověděl. Neměli na to právo… Jsem ženská, ale protože si tu vše vylepšuji sama, moc mě to mrzí a nevím na koho se obrátit o pomoc. Zpět mi to už nedají, ale aspoň chci, aby mi ty trubky vrátili.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 2962 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nevím, komu dům patří a nevím, kdo byl zadavatelem práce. Mělo by to být řešeno reklamací ze strany zadavatele. Zkuste se obrátit na BKB (Bílý kruh bezpečí), to je zadara právní poradna, kde vám ochotně poradí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek