Jak postavit bunkr? V lese?

normalní

Nejlepší odpověď
aramah

Postavit bunkr v lese? Normálně.

Další odpovědi
elektrikář

Záleží kolik jen vám let, a kolik práce do toho chcete dát, stačí větve, Zastřešit kulatinou nějakou prohlubeň, mezeru mezi skalami. Vykopat díru a postavit v ní srub. Dohodněte se ale z hajným zda vás tam nechá řádit.Většinou to nemají rádi.

anonym

Postavit bunkr v lese? To bych,na rozdíl od existence hajného,jako problém neviděl.

led

Je to jednoduché, potrebujete:
les, ruky, konáre
bunker na rýchle prenocovanie, – nad miesto, kde budete spať, navršite popadané konáre – nie lámať zo stromu – vlezete pod ne a ste v bunkri.
bunker – zemľanka, zrub – jedine po dohode s majiteľom lesa alebo hajným

pondělí

Proč stavět,když se dá koupit a ne draze vojácí prodávají několik tisíc bunkrů
Jinak bez vlastního pozemku a povolení nejde nic stavět

Sabíísek

Ano,to je pravda.Záleží na věku.Pokud Vám je mezi 12–17(jako mne)můžete to postavit následovaně:
např.Kdyby Vám někdo pomohl mohl by jste to udělat třeba ze dřeva..tloukat řebíky atd..nebo v nějakých skalách(kdyby nějaký byli) 🙂

ReHu

Bungr?
A to jako ochranu před čím?

elektrikář

Lze i z betonu protiatomový horší že vám na něj nikdo nedá stavební povolení, Odstraňovat černou stavbu je otrava.

aramah

Díky Annas,čekala jsem že mě ukamenují.

annas

Aramah, dobrá odpověď.