Danaa19

Jak poslat dopis do Polska?

Dobrý den.
Budy posílat dopis do Polska. Nevíte někdo jak to správně poslat? Co k tomu potřebuji? Dekuji.
Doplňuji:
Oprava: Budu, Děkuji

Nejlepší odpověď
JuddH

Já docela často posílám pohledy. Záleží, jak těžký dopis bude. Pokud jen psaníčko do 20 gramů, stačí na to nalepit dvacetikorunovou (nebo dvě desetikorunové) známku a vhodit do kaslíku.

Víc najdete tady: http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/psani/zahra­nici/obycejna-zasilka-do-zahranici-id232/

Další odpovědi
marijakes

Pokud obyčejný dopis, tak to pošlete s 20,– Kč známkou, pokud balíček s nějakým obsahem je lepší ho poslat doporučeně s průvodkou u přepážky. Celní prohlášení o obsahu do Polska není potřeba.

NemamSlov

no normalne posotu jedine co potrebujes je adresa kde to chces posalt :)