Lumpy

Jak početnou má česko armádu?

Docela by mě zajímalo jestli by jsme se dokázali ubránit( vím ře jsme v NATO takže by nám ostatní státy pomohly, které jsou také v NATO).

Nejlepší odpověď
anonym

každý vám řekne že na počtu konvenčních sil dnes už tolik nezáleží … „stisknout červené tlačítko je jednodušší“ a moderní armády se soustředí na elitní technologie 🙂

jinak doporucuji tento clanek http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ar­m%C3%A1da_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky v encyklopedii kde jsou požadované statistické údaje
Doplňuji:
odpovedi.cz ted nejakou nestastnou nahodou seslonily moji odpoved, takze alespon jeste jednou poslu ten odkaz …
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ar­m%C3%A1da_%C4%8Ces­k%C3%A9_republi­ky

Další odpovědi
Absolon

Kolem 23 136 vojáků má aktivních a k dispozici má přibližně 2,5 milionů (od 15–49).

člověk

NO TEDA, CO TO PO ČESKU CHCETE,NEBO ZNÁTE Z DĚJIN NAŠEHO NÁRODA,ŽE BYCHOM SE NĚKDY BRÁNILY
ČEŠI VŽDYCKY CHTĚLI PŘEŽÍT A NE SE BRÁNIT.
PROTO JSME TAKÉ TAK INTELIGENTNÉ NÁROD