kefud

Jak pěstovat okurku VIKTORII?

Mám 9 sazenic odrůdy Viktorie, které se nemají vyštipovat.Jak si při dalším růstu počínat s výhonky i listy, případně kde bude v paždí neopylený květ (či zažloutlá okurka) nebo samčí květy.

Předem děkuji a přeji hezký den.

kefud.
Doplňuji:
Odstraňují se listy u kterých v paždí není opylený samičí květ-y (zažloutlá okurka) nebo samčí květ-y a nechává se jen výhonek???

Odpovědi
mosoj

Tak je nevyštipuj a ponech osudu. Opylení obstarají létající potvory.

Nikdy jsem žádné okurky nevyštipoval a vždy jsem okurky měl, pokud nezmrzly.