Zlatý

Jak parkujete?

Když parkujete mezi auta, které jsou zaparkované vedle sebe, tak tam nacouváte nebo najedete předkem? Umíte mezi auta nacouvat?
Doplňuji:

Já vždy couvám, pak se mi dobře vyjíždí, ale všimla jsem si, že většina lidí, najíždí předkem. Já kdybych najela předkem a vedle mě se postavilo auto, přes které není vidět např. s černými skly, tak bych pak asi neuměla vycouvat. Já raději zavazím při couvání, protože to mě každý už z dálky vidí, ale couvnout do provozu, do kterého nevidím, tak to bych opravdu neměla odvahu. Vám nevadí couvat do provozu? Jak to řešíte, když se vám tam postaví někdo, přes koho nevidíte? Vždyť to musíte vyjet skoro celým autem, aby jste se podívali, zda něco nejede.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ja parkuji jen od jara do podzimu,mam to jednoduche na motorce.Vejdu se vsude,tada skoro vsude.
Doplňuji:
Neni to odpoved na auto-omlouvam se ale,taky parkuji.

Další odpovědi:

Zlatý

Je mi to jedno ,někdy tak někdy tak -couvat mi nedělá problémy,ale někdy trnu když vidím jak vedle mne někdo couvá" tak se držím za hlavu". Přemýšlím jak půjdu pěšky.
Doplňuji:
Když couvám tak samozřejmě opatrně - pomalu , ti co jedou za mnou vidí, že vyjíždím tak mě většinou pustí - je to chvilička

Zlatý

Když jsem v obchodě, tak najíždím popředu, abych mohla dát nákup do kufru.
Jinak podle nálady a místa.

Stříbrný

ano umím parkovat skoro se vším s čím umím jezdit. Způsob zaparkování volím podle aktuální situace ale většinou na zpátečku. Pravda je,že někdy je sranda zaparkovat,když není nikde kloudné místo-hlavně u obchoďáků.To víš s 9m dlouhou tatrou se parkuje hůř.

U nás na firmě občas pořádáme soutěže v parkování na zpátečku s traktorem CASE IH Quadtrac 600 a buď 1 ,2 nebo 3 plné vleky s točnou-tzv šestituny.

Zlatý

Jak kde a jak se mi chce. Většinou asi couvám

Pokročilý

Pokud je to možné, tak couvnu. Nerad lezu zadkem přímo do provozu, a mám větší jistotu, že vyjedu ze zaparkovaného místa.

Bronzový

Většinou couvám. Jen když potřebuju mít přístupný kufr, tak po předu.

Bronzový

Fouknu to tam po předu a zpět vycouvám - přijde mi to nejrychlejší, tedy umím to nejrychleji :-) .

Zlatý

Parkuji tak,abych neomezil a neohrozil sebe i ostatní!

Stříbrný

Jakkoliv, umím i couvat :) Ale většinou zajedu popředu, je to rychlejší a lepší tam, kde je velký provoz - rychle zapadnout a nezaclánět.
Doplňuji:
Při vyjíždění vystrkuji záď po kouskách, pokud se mi tam nakýbluje třeba dodávka vzadu bez skel - tak, aby byl čas zareagovat. Většinou ale přes auta vidím, přesto povyjíždím vlastně s několikerým rozhlížením na všechny strany :) Jsou místa, kde je to nutné.

Zlatý

Pokud se jedná o to zda předkem či zadkem k chodníku, tak pozor na malou drobnost - v některých městech je místní vyhláškou přikázáno parkování čelem k chodníku. Je to z důvodů, aby výfukové plyny nešly rovnou mezi lidi.
Jedním z takových měst je i Praha

Stříbrný

já couvám...jedná se o parkoviště při těch různých kauflandech a marketech - když cítím, že potřebuji nový přední nárazník, objedu třikrát parkoviště aby mi první blb*ec nedal přednost zprava a nechám si to zaplatit z jeho pojistky...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.