slevin

jak osetrit auto,pokud se tam objevi milimetrove dve skvrnky rzi?nejaky zpusob,krom lakovani?

Odpovědi
elkon

Pokud se objevily skvrny bez příčiny, tak to „zavání“ nekvalitním plechem při výrobě a může to jít dál.

Mesiáš

  • rez obrousit brusným papírem zr. 80
  • odmastit
  • aplikovat konvertor koroze, který zapečetí povrch
  • povrch přebrousit brusným papírem zr.400
  • nastříkat stříkací tmel
  • povrch vybrousit brusným papírem zr. 400 – 800 za mokra
  • odmastit
  • nastříkat metalízu v 4 tenkých vrstvách (odvětrání mezi vrstvami 10 min)
  • celkové schnutí cca 30 min
  • nastříkat lak v 2 vrstvách (odvětrání mezi vrstvami 10 min)
  • schnutí 24 hod.
  • podle potřeby povrch doleštit – hlavně při vytvoření přechodu mezi starým a nově lakovaným povrchem

slevin

je to mercedes veteran,chytraku,.-))

elkon

Blbečku, Když neumíš popsat problém pořádně napoprvé, tak jsi vypatlanec. „chytráku“.