bolak

Jak opravit díru v botě s absolutním manuálním dystalentem?

(ručičky ve tvaru krtka)

Odpovědi
Hamon

Zajít k ševcovi a nechat je opravit.

NikkiHeat

nejlepší (to už jsem pochopil) je danou věc nechat na odborníkovi…po­něvadž on vidí souvislosti a problematiku dané opravy úplně jinak než ty, takže ty to nakonec stejně skoníš, možná se i zraníš (přilepíš si ruku k botě), bude to vypadat děsně a nakonec se opravené místo stejně znova rozbije. Neřešit a jít do opravny obuvi.

mosoj

A co jazyk ? Olízni a zalep.
Jenom neříkej že ti ho někdo uřízl. Nicméně ....... ???

lukas.zmizik

já myslím, že když to nejprv zkusíš sám a pak zjistíš, že to nedáš a půjdeš s tím nakonec do opravny, tak že to v té opravně budeš mít dražší anebo tě s tím vyhodí…

veruberu

přesně, švec to spraví 🙂

zzzzz

Tak to odejdi někde od doktora v návlekách, přes ně díra nepůjde vidět.

Hamon

Tohle se mi stává celkem pravidelně po krvi – jak se mi odkrví mozek i další orgány, neberu si servítky a odcházím v návlekách. No dobrá, stalo se mi to tak třikrát. Zatím .

zzzzz

Některé jsou i nepromokavé 🙂

bolak

NikkiHeat: já bych to zkusil sám, mě to vadí jen když je venku mokro, to se mi vevnitř dělají bublinky

arygnoc

experimentálnou aplikáciou postúpenia poškodeného objektu odborníkovi.