Nechápavé

Jak odstranit „strie“ ?

Odpovědi
Zbynas

Sádlo, olejíčky, gely, krémy s kolagenem, biolampa i laser a plastická operace. To všechno jsou prostředky, pomocí nichž lze se striemi zápasit.

Chcete-li se však striím vyhnout, nejdůležitější je prevence. Při ní hrají zásadní roli krémy, dostatečná hydratace pokožky i její masírování krouživými pohyby nebo mnutí mezi prsty. Vybírat můžete z nepřeberného množství přípravků, od luxusních po levné.
Doplňuji:
PS. třetí neplacený odkaz v googlu, jen když zkopíruju tu otázku. Já vás to snad nenaučim.

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/esteticka-medicina/23288-strie-tohle-na-ne-zabira

NelieM

Strií se jen tak nezbavíš. Já musím zaklepat je naštěstí nemám, akorát na koleni se mi udělala taková malinká, ale nejde skoro vidět, uff :D Jinak existují různé gely, krémy atd. a taky laserové odstranění ale to se jich ani tak nezbavíš, zůstanou vidět,ikdyž ne tak moc..Jinak Dermacol vyrábí krémy proti striím, stojí do dvou stovek. Používala ho kamarádka v těhotenství a těch krémů je určitě spoustu, můžeš se zeptat v lékárně, nebo v drogerii.

Tatarka68

Myslím si, že to jde i pomocí nějakých krémů, ale rozhodně asi centra pro krásu jsou rozumnější než cokoliv jiného :)

Fantassia

Ano je to proti striím a tenhle zákrok opravdu doporučuji i studio amarylliscentrum.cz mohu doporučtit, tam jsem ten zákrok podstoupila a není se čeho bát ….

indiska

Podle mě krémy nepomohou nebo si myslíte že jo?

Tatarka68

Já si myslím, že velice záleží na typu pokožky a na tom jak ten člověk bude reagovat :) jednomu mohou ty krémy pomoci, dalšímu zase né :)

Fantassia

Osobně, krémy opravdu nezabraly, proto jsem také volila ten zákrok….

indiska

Já si právě nechci domů nakoupit bůhví kolik těch krému a vyzkoušet, když to stejně nezabere a jen do toho vrazím nevím kolik tisíc :/

Fantassia

Tak vyzkoušej nějaké takové studio jak jsem tady psala, tam ti poradí a pomohou ti….

indiska

Asi to bude opravdu to nejrozumnější co budu moci udělat.

Fantassia

Já jsem osobně byla v salonu amarylliscentrum.cz v Praze a tam mi pomohli…

Ludenka

Na jaké proceduře jsi tam byla proti striím? :)

Fantassia

Já byla na té kavitace s monopolární radiofrekvencí….

Ludenka

A nebála ses toho? Já bych se toho teda docela trošku bála :o

Fantassia

Ne, nebála jsem se, ono nebylo čeho….

market25

A Fantassia a to je jen proti strijím tenhle „zákrok“?

indiska

Strie můžete podle mě odstranit jedině za pomoci oborníka….