RS84

Jak odstranit rez z obkladů ve sprše?

Nejlepší odpověď
ten který je

Zkuste to vydrbat revem.

Další odpovědi
Miroslavst

Snad vodní kámen ne?
Nebo že bys měl kovový dlaždičky? Snad jen kov rezatí.
No a vodní kámen normálně jako na záchodě apod.

Bumbes

Co zkusit Cif:
http://www.drogerie-kucera.cz/zbo­zi.asp?cislo=402016
http://www.zbo­zi.cz/items?q=cif&pre­vItemType=new&max­StockAvailabi­lity=-1&atDepotOnly­Flag=0&paymen­tType=&create­Time=&credibi­lity=&r=hint&i­temType=new&or­der=cheap&oldShi­re=&shire=&min­Price=&maxPri­ce=&pId=8GfP-TkXCkfn1ooZvXri&pa­ge=3

martina1

To znám,hlavně ve spárách.Je to obsahem minerálů a především železa ve vodě.Má na vše cilit bang-na koupelnu oranžový.Nastříkáte za pět minut opláchnete sprchou a spáry jsou zase čisté.Není to jen reklama v televizi,ale fakt funguje a nestojí moc.

Leny22

Já používám rychlorozpouštěč vodního kamene z mé ekologické drogerie, funguje bezpečně a hlavně rychle, při pravidelné údržbě koupelny, nemá rez / vodní kámen/ šanci. Mohu sehnat, napiš si o info na amanda49@seznam.cz.

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz / Dedra.cz

macek

Já používám Modrý Hagesan.Je vynikající i když je dražší.Nebo zkuste Fixinelu

kuldas7

Používám jedině univerzální čistič L.o.c který je super. když budeš mít zájem tak si napiš