df

Jak odstranit popisky ve videu?

formát MP4. Za odpovědi předem děkuji Stačilo by je i překrýt jiným popiskem

Odpovědi
zeeue

Mp4 je hotový formát – jediná vrstva videa, to už nijak neoddělíš. A sám sis odpověděl. Jak odstranit popisky ve videu? Překryj to jiným novým popiskem.
Jestli chceš vědět postup, pak jsi měl tu otázku asi položit úplně jinak 😉
Stáhni si něco na úpravu videa a gůgli tutorialy, jak s tím programem pracovat…

Pokud jde o ‚vodoznak‘ (např. transparentní logo přes celé video), pak to video radši vytvoř úplně nové, to z obrazové stopy mp4 už prostě odstranit nelze.

dubraro

Odstranit nelze, jedině oříznout nebo něčím překrýt.

Dochy

Existují nějaké „filtry“ pro editaci videa, které se pokusí např. odstranit logo apod. Nějakým způsobem se pokusí odhadnou zakrytí obraz a vrazit ho tam. Rozhodně to nebude stoprocentní a čím větší jsou požadované úpravy a čím variabilnější může být to co chceš odstranit, tím bude výsledek horší a pro editora to bude větší piplačka.

df

dubraro: ale jak?

anonym

Prekryt část obrazu restrovou grafikou či jiným videem můžeš pomocí zdarma dostupné střižny OpenShot https://www.o­penshot.org/