Calimë

Jak odstranit CouponDropDown (…)?

Zkoušela jsem to pomocí návodů na internetu, ale našla jsem jen něco o tom, že mám najít tento program ve správě programů a odinstalovat. Žádný takový program jsem ale nenalezla, jak mám nyní postupovat? Ani nevím, jak se aplikace do počítače dostala a kdy

Odpovědi
klob1

Zdravím.
Tak dost lidí už zažilo to,že jim se zablokoval počítač a zobrazila se zpráva,že jim Policie České republiky zablokovává počítač,kvůli viru,který tam mají a tím ohrožují osttaní lidi a,že když zaplatí,tak jim ho Policie odblokuje,zvláštní na tom,že právě odesílatel,který prográmek do počítače nainstaloval,bez povolení člověka je strůjcem a odesílatelem Policie..???
Také jsem se dozvěděl,že skutečně je to mnohem horší nežli za totáče,že se tu sledují pěkně lidi obyčejní,kteří nic nepáchají a nemají ani žádnou trestnou činnost.Tak jsou všichni dost sledovaní díky všem možným technologiím.. a to je tedy tady pak opravdu svoboda?no cenzura je větší a mnohem větší..ale proč obyč lidi?a také tak lehce sledují se účty u bank všech lidí.
Jinak se ti mohlo spíš nainstalovat s nějakým dřívějším programem,který se odstranil a tyto data tam zůstaly?Tak dej vyčistit data v počítači nebo scandisk,jo to asi neexistuje, tak fragmentaci..něco takového by je to mohlo odstanit,nebo pokud jsi jistá,že jsou tam navíc,tak je smazat si myslím a hotovo..nebo jednou za čas,si zálohovat data a s formátovat disk nainstalovat vše data vrátit a pohoda..my to začalo jednou hlásit plný disk,když tam skoro nic nebylo,tak jsem to udělal,a bylo hned místa dost..a tyto všelijaké prográmky a cizí data byla fuč..tak si dej info ,vlastnosti a budeš vědět,kdy jak se tam dostal nebo s čím,je to možné,že to je pomocný něčeho z internetu?