Pokročilý

Jak odstranit CouponDropDown (...)?

Zkoušela jsem to pomocí návodů na internetu, ale našla jsem jen něco o tom, že mám najít tento program ve správě programů a odinstalovat. Žádný takový program jsem ale nenalezla, jak mám nyní postupovat? Ani nevím, jak se aplikace do počítače dostala a kdy

Odpovědi:

Pokročilý

Zdravím.
Tak dost lidí už zažilo to,že jim se zablokoval počítač a zobrazila se zpráva,že jim Policie České republiky zablokovává počítač,kvůli viru,který tam mají a tím ohrožují osttaní lidi a,že když zaplatí,tak jim ho Policie odblokuje,zvláštní na tom,že právě odesílatel,který prográmek do počítače nainstaloval,bez povolení člověka je strůjcem a odesílatelem Policie..???
Také jsem se dozvěděl,že skutečně je to mnohem horší nežli za totáče,že se tu sledují pěkně lidi obyčejní,kteří nic nepáchají a nemají ani žádnou trestnou činnost.Tak jsou všichni dost sledovaní díky všem možným technologiím.. a to je tedy tady pak opravdu svoboda?no cenzura je větší a mnohem větší..ale proč obyč lidi?a také tak lehce sledují se účty u bank všech lidí.
Jinak se ti mohlo spíš nainstalovat s nějakým dřívějším programem,který se odstranil a tyto data tam zůstaly?Tak dej vyčistit data v počítači nebo scandisk,jo to asi neexistuje, tak fragmentaci..něco takového by je to mohlo odstanit,nebo pokud jsi jistá,že jsou tam navíc,tak je smazat si myslím a hotovo..nebo jednou za čas,si zálohovat data a s formátovat disk nainstalovat vše data vrátit a pohoda..my to začalo jednou hlásit plný disk,když tam skoro nic nebylo,tak jsem to udělal,a bylo hned místa dost..a tyto všelijaké prográmky a cizí data byla fuč..tak si dej info ,vlastnosti a budeš vědět,kdy jak se tam dostal nebo s čím,je to možné,že to je pomocný něčeho z internetu?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.