escrito

Jak odnaučit pas výt a štěkat v bytě?

Nevíte někdo jak odnaučit pas výt a štěkat v bytě? Máte někdo zkušenosti s protištěkacím obojkem, který dává el. výboj při štěkání? Zvukový mít nemůže protože je hluchý.

Nejlepší odpověď
Spiritus

a jak by se líbilo vám,kdyby vámi při každém hlasovém projevu projel proud?je to neetické,sám byste si ho na krk taky nedal
a navíc jestli se vám nelíbí že pes štěká a vyje tak jste si ho neměl pořizovat

Další odpovědi
FOG

Chapu Vas problem.Mel jsem s mym podobny a obojek funguje perfektne.Pes ho nemusi mit porad,jen je potreba ho vycvicit,parkrat mu ho dat,ja to zkousel hlavne pres noc,aby nebudil sousedy,kteri by me mohli dat treba i k soudu.
Pes si zvykl za jednu noc a samozrejme nezapomnel stekat a ted obcas v noci zasteka,kdyz se na pozemku asi objevi nejake zvire,ale jiz to neni soustavne stekani.
Kdyz jednou za rok treba jiz zapomene,tak mu dam zas obojek na noc a je klid.
A pres den to snad nikomu nevadi,horsi je to v byte,kde jsou najemnici,kteri mohou mit smenovou praci,ci ziji male deti.
Mnoho stesti.

ReHu

Spíše bych se zaměřila na důvod vytí a štěkání.
Bez důvodu to asi není.
Může mít třeba strach. Ať už ze samoty, důvodů mnoho.
Zkus nějakou psí poradnu.
Teď čtu knížku od p. Desenského, má také poradu a psům rozumí.

roxy52

Je to pes,tak štěká.Kdyby to by byla kráva,tak bude bučet.A s tím obojkem taky nesouhlasím.Nejdřív by ho měl na pár dní vyzkoušet pániček,aby pochopil na vlastní kůži,jaký je to nesmysl.A taky by si tento obojek měli vyzkoušet jeho vynálezci.Sami by přišli na to,že jejich výmysl je pěkná kravina.

anonym

Některým lidem by takový obojek slušel.
Naprostý souhlas se Spiritus.
Pro tazatele- jak odnaučit rybu plavat?