zjentek

Jak odinstalovat WPS office z PC?

Tahle srágora se mně do PC natáhla „sama“ při překliku (místo „open with browser“ bylo omylem kliknuto na „open with WPS office“ a už to „jelo“ a NEŠLO ZASTAVIT!!!).

Problém je takový že ve složce Program Files nyní tato instalace není (a nikde jinde jsem ji taky nenašel), vlastně ji vidím jen v nedávno přidaných v nabídce start a tam nikde žádný uninstall, čili zde odinstalovat nelze. );

Odpovědi
elkon

Pokud tam je, tak pomůže Revo Uninstaler.

Hlada

Kdyby nebyl ani v seznamu Revo Uninstalleru, tak vrať systém pomocí bodu obnovení před datum instalace.