Jak odhadnout věk ženy?

Říká se podle rukou.

Nejlepší odpověď
mosoj

Přeříznout jako strom a spočítat letokruhy !

Další odpovědi
Funna

…a nemám vrásky jako důkaz!..takže blbě 🙂
podle krku…ten se operovat nedá…tam ty vrásky prostě jsou…podle rukou je to sporné…já všechno dělám bez rukavic, takže jsem na tom mnohem hůř, než dámy, co i nádobí umývají v rukavičkách…teda popkud ho vůbec umývají…

Lucijej

K přidávám se k názoru Funny.
V dnešní době existuje spousta přípravků, přístrojů a operací, které skutečný věk dokáží pěkně zakamuflovat, ale s krkem se toho (aspoň prozatím) nedá nadělat, akorát ho balit do šátků a masivních náhrdelníků. Helena Vondráčková je ukázkovej příklad – její krk vypadá, jako by byl namonovaný z úplně jiného těla.

zjentek

myslím, že to není až tak těžké, odhadnout věk ženy. Pokud je v tom není příliš nepřirozenosti (plastická chirurgie, líčidla), tak se to celkem dobře rozpozná i smysly, které máme od přírody k dispozici, zrak je rozhodující a hluboký pohled do očí vůbec ,) ..ty ruce jsou sporné, největší vliv tam mají povětrnostní podmínky a manuální činnost ,)

aramah

Je pravda co se tu píše,nedavno když byl ten hic, tak na pupě mi paní říká co je to za modu ty šály na krku,no že se jí to nelíbí, tak jsem něco brebtla o tom že mi bolí krční páteř ale pravda je že bez šály ani ránu,fakt ten krk vykecá všechno 🙂

www

Souhlasím s Funna, že například podle krku. Vem si jednu naši nejmenovanou zpěvačku co se pořád s někým soudí: tvářička vyšponovaná a hlaďounká málem jak u děcka, ale krk proti tomu jak ..setletá želva 😁
Taky záleží na rukou. Pokud má i v létě dlouhé rukávy, může skrývat scvrklou kůži, ap.
Zkušenost
Doplňuji:
Teď koukám, že Lucijej stejnou paní dokonce jmenovala 😁 . Zase jsem nečetl vše ☹

Araxis

Jak odhadnout,jed­noduše.Struktu­ra pokožky.Hodně mate nadměrné opálení,či množství pih.

anonym

Mosoj, za to bych ti dal nominaci, ale uzavřel bych otázku. Ať tě nominuje někdo jiný.

aramah

Tak jsem se toho ujmula ale koukám že mi někdo předešel 🙂

mosoj

Dík. Hodně jsem přemýšlel jestli tam vložit to „jako strom“. Nakonec jsem zvolil tu mírnější formu. Tady člověk nikdy neví.