Pavlina.K

Jak oddálit menstruaci pomocí antikoncepce Triquilar?

1. plato bych měla dobrat 27.1. a dočetla jsem se, že pokod chci oddálit menstruaci, měla bych začít užívat z 2. plata posledních 10 béžových prášků, jenže to bych začala brát 28.1. a dobrala bych je 6.2. (pondělí) což je ale právě ten týden kdy potřebuju menstruaci oddálit. Poradíte mi jak teda brášky brát?

Odpovědi
ivzez

Pavlíno,
rozumím Vám správně? Vážně hodláte svěřit své zdraví cizím
lidem v internetu? Tohle přece musíte řešit se svým lékařem, HA
zásadně užívejte podle pokynů lékaře nebo lékárníka.

Poté, co jsem Vás varovala před radami neznámých lidí, sama jednu přidám:
Posunutí menstruace rozhodně nestojí za riziko, že si rozházíte hormony.