Avatar uživatele
Lucyfer

Jak obnovit ztracené položky při přesouvání souborů z SD karty?

Já už vlastně ani nevím, co přesně se stalo. Vracím se k tomu teď po několika týdnech snad. Vím, že jsem přesouvala nějaké soubory na flashku (strčenou do mobilu), protože byla nacpaná paměť a už jsem nemohla snad ani fotit, a chci dát pryč hlavně věci z sd karty (přesunout buď taky tam, nebo do interní paměti – google drive si budu rušit), abych ji vyměnila za jinou s větší kapacitou. Myslím, že jsem se v jednu chvíli připojila na net, a asi jak se tam zase vychrlilo mnoho upozornění a dělala jsem na tom mobilu zároveň něco, tak se to kikslo. Ani nevím, o co jsem vlastně přišla, jestli fotky, screenshoty… Ale je toho dost. Nevím, jakou appku pro to najít, jestli mi vůbec něco pomůže.

Zajímavá 0 před 124 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Je to dost zamotané. Přesouvat jakékoli soubory na flešku nemá smysl. Pokud chci uchovat soubory z mobilu, používám aplikaci My Phone Explorer, kterou mám nainstalovanou jak v mobilu, tak v PC. Propojení pak může být buď pomocí WiFi, nebo kabelem (lze nastavit). Tento program může zálohovat jak soubory, tak kontakty v PC. Kontakty lze pak snadno využít např. při výměně telefonu. Případně pak můžeme soubory uložit na další místo, třeba na externí disk. Vše je bezpečné a rychlé.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Připojte kartu přímo do PC nebo telefon pomocí MyPhoneExploreru a zbylé soubory zazálohujte na externí disk. Na něm pak udržujete aktuální zálohu. Na zálohy nepoužívejte elektronické paměti. Jsou nespolehlivé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek