Myce

Jak nezmačkat košile v hotelu bez skříně či věšáku?

Často se dostávám do hotelů (spíš tedy hostelů), kde není věšák ani skříň. Potřeboval bych na takovém místě uchovat své košile, resp. sako v nezmačkaném stavu. Víte o nějakém řešení? Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano vozit si své ramínko a pořídit si závěsný věšák na dveře. Věci mít v obalu na oděvy a neni problém.
https://www.zbo­zi.cz/vyrobek/o­rion-hacek-nerez-na-dvere-roy/?varianta=2ks&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_content=pro­ducts-opesBB&utm_ter­m=orion-hacek-nerez-na-dvere-roy
Existuje jich celá řada různých.

Další odpovědi
led

Hotel bez vešiakov a skrine som za moje putovanie po hoteloch ešte nevidela. Nehovorím o ubytovniach…
Minimálne 1 stoličku a aspoň malý stolík nájdete. Šaty, prípadne nohavice a použitú košeľu, blúzku prevesíte cez operadlo stoličky a nepoužité ošatenie necháte v kufri, prípadne položíte na stôl. Skúsený cestovateľ si nosí so sebou aspoň jeden „skladací vešiak, ramienko“.

Kepler

Pokud tam mají alespoň židli, tak obléci jejich opěradlo. Jinak rozložit na volnou plochu. Ono se to částečně vyžehlí samo, i kdybychom to právě vytáhli kravičce z pod ocasu.