zjentek

Jak nejsnáze podvodně odčerpat prostředky z libovolné platební karty?

fakt je to tak jednoduché, jak čtu ( http://media.no­vinky.cz/981/5198­17-free1-fvs9i.jpg) a nebo je to ještě mnohem jednodušší? Jakej znáte nejjednodušší způsob čerpání, když získáte mou Visa kartu?

Nejlepší odpověď
gecco

Je to tak jednoduché…
Kartu ano, ale lidskou naivitu (blbost) zablokovat nelze…
😉
Ještě o něco snazší je, pokud mi spolu s tvou kartou dáš i PIN (nesměj se, znám dost lidí, kteří je mají fixou napsané přímo na kartě nebo jejím obalu)…
:-O

Další odpovědi
anonym

Ano, je to tak snadné. A marné je neustálé opakování a připomínání zásad.