panxnotdead

Jak nejrychleji přibrat?

Vážím 60kg a nejde mi přibrat. Chci vážit aspoň 75kg. Nevíte jak nejrychleji přibrat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

projdi si zde – už se tu kdosi ptal
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99i­brat%20na%20v%C3%A1ze

Další odpovědi
Pudlík

Můžeš třeba zkusit jíst opravdu hodně pravídelně, mnohem větší porce a vícekrát denně, ale spíš takový ty normálně zdravý jídla, aby ti nebylo z tučných špatně. Já to tak zkusila apřibrala jsem 10kg ras dva.

SajmonModer

Chodit častěji do Mekáče …
Doplňuji:
Nebo zkus trošku posilovat a pít nějaké proteiny. Nemusíš chodit do fitka, stačí, když si koupíš činky a budeš doma cvičit.

led

Veľa jesť a málo sa hýbať, napríklad sedieť pri počítači.