Jak nejlépe zjistím že mám v těle nedostatek vitamínu B, odběrem krve?

hlada palec dolů, odpověď na hovn*, odpovídej na otázky, nikoho nezajímají tvoje moudra a kecy…tohle miluji, místo normální jednoduchý odpovědi samý kecičky okolo…a potom se nedivte klonů..

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak jednoduché to není. Vitamínů skupiny B je celá řada.

„Jednoznačně se dá vitamínový nedostatek určit jen velice těžko, proto trvá velice dlouho, než nemocné napadne správná cesta vedoucí k lékaři a uzdravení. Nejjednodušší metodou, jak zjistit, zda trpíte nedostatkem vitamínů, je jíst několik týdnů stravu obsahující mnoho vitamínů.“

Více zde: http://www.anam­neza.cz/nemoc/Ne­dostatek-vitaminu-70

Další odpovědi
Hlada

Zdravý člověk nic takového nepotřebuje zjišťovat.
Člověk nemocný fyzicky či psychicky by měl navštívit lékaře a řídit se jeho radami.