slevin

jak nejlepe zabezpecit dum,pred hajzlama a zlodejema?v noci nam vlezl chlap oknem do baraku.diky

Doplňuji:
která rasa psa by byla vhodna ke hlidani domu?nejaky dlouhosrsty,aby vydrzel i zimu…

Nejlepší odpověď
marci1

Těžká, velmi těžká odpověď. Oni si ti „lumpové“ dokáží otevřít okno bez problémů, i když je zavřené. Pokud nechceš mít na oknech mříže, tak doporučuji si pořídit nějaký domácí alarm. Třeba „GT SILVER“. Je bezdrátový ( nemusíš mít šňůry po celém domě ). Známá ho má a je spokojená, dvakrát ji zachránil dům před zloději. 🙂

Další odpovědi
redy

Tý jó knám taky jeden borec vlezl okýnkem přez špajz.
Babčina tam nechala dát mříž,snad příště si sebou neveme pilník 🙂

arygnoc

nijak.

pozrite sa na ostatné otázka:

  • čo sa mi stane keď prekročím zákon (ukradnem iba do 5.000, šoférujem, opitý, …)
  • ako načierno prepať, aby som nemusel platiť v moteli?
  • ako zadarmo stiahnuť film, hudbu?

veď kradnú všetci, alebo chcú, aleboo sú iní zločinci, a vám sa to nepáči?

:-Q

Nazdar Bazar

Vyrob si strašáka s baseballovou holí.

kavac

Také by šlo vlastnit cvičeného většího psa.

Awe

Bohužel v naší republice nemůžeš dělat nic efektivního.Nej­lepší je mít ZP a nějakou zbraň, ale tady by si to odsral ty na 10 let za pokus o vraždu nebo vraždu i za rasismus

Mirdas

Osobně bych si pořídil vlčáka s výcvikem.
Do vnitř pustit může, ven vcelku nikoliv.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.