pokazdejinak

jak nejlépe skladovat dýni?

ve školce mého syna budou na Dušičky vyřezávat dýně a protože jsem měla strach, že jí pak nikde neseženu, jsem jí už koupila… jenže mi nedošlo, že se mi do ledničky nevejde, tak se chci zeptat, jak jí co nejlépe uskladnit, aby vydržela jedlá do konce října? díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokud je dobře vyzrálá nepotřebuje žádné zvláštní zacházení vydrží v pohodě.
Máte-li balkon dejte ji tam . Ale ani v bytě se jí nic nestane

Další odpovědi
anonym

V urně!

Jééé,já myslel,že se jedná o tchýni a ono dýni. Pardón