dust8

Jak nejlépe řešíte bolesti zad či páteře?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ledovými obklady.

Další odpovědi
elkon

Vhodnými cviky pro ten účel určenými a za léta osvědčenými.

da ny

Příliš obecný dotaz. Chybí údaj o jaký typ/původ bolesti by se jednalo.
Nejsnadnější je prevence. Záda bolí, při deficitu jodu (též skoliozy). Jeho hladinu lze vhodně doplnit koupelemi v Prešovské soli. Kůže je největším orgánem, ideálním příjemcem, nehrozí předávkováné. Jinak Kelp z lékárny.
Mořských ryb by se musel sníst vagon, společně s nebezpečným obsahem škodlivin ze znečištěné mořské vody.
„Ústřel“ v krční i bederní části páteře vyžaduje suché teplo a klid. Při podání uvolňujících medikamentů, k tišícím bolest, dochází k tomu, že se člověk „bezbolestně pohybuje“ Zduřelý, drážděný nerv v páteřním kanálků však úpí/trpí :) Léčba se takto prodlouží.
Někdy je třeba posílit zádové svalstvo. Zvolit vhodné spinální cviky. Jindy uvol%novací, RHB typu.
Nedávno zde byla téměř shodná otázka. Já s úspěchem, než se záda rozbolí masíruji páteř na pravé noze.
Klasická masáž během bolesti zad, u ústřelu v akutním stadiu vhodná není

zjentek

Dany, můžeš vysvětlit?

„Já s úspěchem, než se záda rozbolí masíruji páteř na pravé noze.“

Dík (;