Jak napsat řediteli ZŠ

zdravim, jak bych měl napsat řediteli zákládky dopis, aby povolil mé dcři vyjít z 8třídy, když už dvakrat rupla. Dík Tonda

Odpovědi
GangstaHelper

Nejsem si jistý, zda se to ještě v dnešní době dá dělat, požaavek ale můžete napsat takto:

Napište standartní úřední dopis (na stránce najdete, co vše má obsahovat a kde to musí být umístěno http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/etiketa/ured­ni_dopis_pravi­dla_jak_jej_psat­.html ).

Jako vlastní text dopisu prostě napište, jak se věc má : Dobrý den pane řediteli, chtěla bych požádat o zakončení studia mé dcery Anety Farské už v 8. třídě, jelikož (zde váš důvod … protože propadla .....)…

Děkuji

S pozdravem