alexandra

Jak napsat hvězdičku na klávesnici notebooku?

Jak mám napsat hvězdičku,která je nahoře u písmene á a u čísla 8 na notebooku,když nemám numerickou klávesnici.Díky

Nejlepší odpověď
Terryle

Možná záleží na notebooku. Já na svém FS (taky bez numerické) dělám hvězdičku tak, že zaráz stisknu pravý alt a pomlčku (u mě je vedle pravého shiftu, jsou na ní symboly – _ * +) .

Další odpovědi
myšpulín

Já si na notebooku přepnu klávesnici z české na anglickou a pak zmáčknu klávesu Shift a 8 a napíše mi to *
Možná to jde i jinak,ale já mám tohle vyzkoušené a funguje to.

ReHu

Mě také funguje pravý alt + pomlčka.
Mám tam -, _ a tu *.

anonym

Dolní levá klávesa-Fn- má stejnou barvu,jako *

Arne1

Ono to záleží co za klávesnici se používá. Česká QWERTY má všechno na svém místě – tj hvězdička je na AltGr+8, tak je to na klábosnici také namalované. Stejně jako všechny ostatní znaky z původního amerického rozložení.
Když je někdo masochista a zvolí si QWERTZ, tak má potom všechno přeházené. Kdo chce kam…

mariohlas

na české klávesnici podrž AltGr, klepni klávesu „-_“ (na klávesnici je vpravo dole), pusť AltGr

Arne1

To mi napíše obrácené lomítko – taky je to tak na té klávese nakreslené.

anonym

******* 🙂 Fn+p**********:-)))

KIKI97

Zmáčkneš podržíš fn a zmáčkneš p

iceT

děkuji