jozefnovotny

Jak najít výrobce z Číny?

Existuje nějaká stránka s výrobci nebo něco jak najít přímo výrobce ale ne prodejce? díky

Odpovědi
anonym

To asi těžko najdeš, vždyť výrobci mají dílny i v nějakých chatrčích.

Lamalam

Seznam všech výrobců je na stránkách čínského ministersta průmyslu a informačních technologií: http://www.mi­it.gov.cn/

Kepler

Nelze. Všichni výrobci mají maximálně označení „made in China“ ačkoliv to dříve příslušelo jen výrobcům z Tchaj-vanu. Ty okopírované sračky měly dřív označení " made in people republic of China" Ale to jen tak na okraj, nakonec si značka hlídá svou kvalitu. ať je vyráběná kdekoliv. Svou informaci, kde byla vlastně vyrobena má Tv GoGen jsem se dověděl až z dodacích dokumentů, jen v maličém písmu. Naštěstí na Moravě.