relux

Jak najít číslo parcely v katastru nemovitostí podle názvu objektu?

Dobrý den, potřebuju poradit jak vyhledat číslo parcely v katastru nemovitostí. Na portálu cuzk.cz jsem to zkoušel, ale žádná z nabízených pěti možností nejde. Nechápu. Prosím o odpověď. Děkuji.

Odpovědi
Arne1

Podle názvu objektu ? To nemůže jít. Napřed musíte získat číslo popisné. K tomu vám mohou dopomoct mapy a případně StreetView (na Google mapách) případně Panorama (na Seznam mapách).

Kura

Pokud je číslo starší, mohlo dojít k přečíslování v rámci digitalizace. Nejlepší je podle mapy, pokud víte kde pozemek je.