Pavlínka.K

Jak na zimu chránit keře růží, aby nezmrzly ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já je zasypu pěknou zeminou ,aby jim nezmrzly krčky a pak přikryji ještě chvojím jen spodní části

Další odpovědi
janek66

U keřových růží stačí zasypat spodní část keře hlínou, kompostem.
Já osobně zakrývám spodní část růží čerstvým králičím hnojem.Ochrání před zmrznutím a zároveň pohnojí.

Drap

Stačí taky zakrýt několika jehličnatými větvemi. K zahození též neni přisypat ke kořenům trochu rašelinmy

bubukaa

my na ně dáváme velkou sklenici a pak ji zasypeme listím A jehličím