Avatar uživatele
Filip84

Jak na vás působí tento „módní styl“?

Zdroj tady: https://zena.ak­tualne.cz/moda/mo­delky-obleka-do-nahoty-projekt-cerne-pasky-na-new-york-fas/r~aa05416cd0961­1eeb7f0ac1f6b2­20ee8/

a video tady: https://www.in­stagram.com/re­el/C3WTgjeMIig/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Savier, Disraeli před 14 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Odpoveď byla označena jako užitečná

Bývávalo..... ještě v 50 😉
Dnes už na to nemám 😛
S mou podváhou a působením zemské přitažlivosti,
bych už strašila i malé děti.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Ale jó, ujde… Akorát jen spíš tak na doma. 🤣
Že by si takhle zašla do kavárny nebo se projet na kole, to nevím, nevím. V zimě to taky nebude nejpraktičtější. :D

Jestli se tomu dá vůbec říkát ‚módní styl‘, když na sobě vlastně nemají žádné oblečení, jen nějaké barevné lepící pásky. 😅

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Savier

Super 😍😍😍

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jo, tohle je PĚKNÁ otázka. 😉
Nicméně na mně působí trochu ambivalentně. Jako ostatně asi na každého, který když si ráno nevezme Gingko, tak si večer nevzpomene, kde nechal Viagru. 😕

Ale alespoň si pamatuji doby, kdy bych tuto módu uvítal s MNOHEM větším entuziasmem. ☺ Každopádně tleskám nápaditosti toho „umělce“. Jedna věc je svléknout a osahávat babu, ale povýšit to na umění – ti už chce OPRAVDOVOU invencí. 😉 😂 😂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Působí na mě tak, že bych si tak zlehka zasouložil (konkrétně bych šupnul třetí zleva, s tou bílou kůží). Ale, co je ti vlastně do toho 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ , čili trapný dotaz, jako obvykle 🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nijak, z toho už se nezblázním. V podstatě se mi to nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Na mě působí ta druhá zprava 🤓😋

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arcimozek

Tuze pěkné, arciť flagrantně chlípné a nespirituální. Já bych bral, v duchu ostatních odpovědí, tu černou mambu, ovšem to bych se pak musel před vesmírem kát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

aliendrone: Víš co: moderní umění je moderní umění, většina lidí nemá ani ponětí, že něco takového existuje! 👌😅

Jasně, umění je věcí vkusu, proto neočekávám (a jistě ani – ten nebo ten – autor moderního umění), že se zavděčí všem. To by, konec konců, bylo špatně.

Ono se to může, z laického hlediska, jevit, že moderním uměním může být vše. Vlastně ano, vše může být pojato uměleckým způsobem, ale ne vše, co někdo považuje za moderní umění, moderním uměním také je.

Oblepit babu „elektrikářskou páskou“ bude moderním uměním, pokud bude mít oblepení baby „elektrikářskou páskou“ umělecký přesah, umělecké sdělení. Tohle má. 🤷‍♀️

Že při tom na tu babu sahá? A jak jinak bys chtěl, prosímtě, oblepit babu „elektrikářskou páskou“, než při tom na ni sahat? 😈 A, zase: 1. musí tě napadnout, že oblepíš babu „elektrikářskou páskou“ – jiní se otravují s takovými přežitky, jako jsou rozličné látky, jehla, náprstek, nit, nebo šicí stroj, jiné materiály – třeba latex, atp., tento to vzal „z gruntu“ jednoduchosti: nic, žádný Leintuchy, guma, kůže: elektrikářská páska! 😎😂 a 2. musíš to umět, musí se to i těm babám líbit (což, jak známo, není jednoduché!), jinak nebudeš moderní umělec, ale úchylák, co sahá na baby a schovává to za „moderní umění“! 😅

Takže, jako není voják jako voják, není osahávání bab jako osahávání bab! 😈

Avatar uživatele
Filip84

dany: Ještě v 50, jo? 🤔🤔🤔😈😎

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Ty nemáš čumět po babách, ale máš dodělat ten kontakt, co jsem Ti poslal! 🙄👿😅

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Dá se tomu říkat módní styl, ale proto jsem to dal do uvozovek, že tohle je opravdu spíš „módní styl“.

Podívej se, většina kreací módních tvůrců „na molo“ není běžně nositelných. Tohle je úplně k hovnu, teda leda tak na doma – jak říkáš! 😅 O to ale nejde, je to inspirace, posouvá to hranice (to nebo to „na molu“ od tvůrců) a jednoho krásného dne se to, třeba, objeví zakomponované v něčem celistvějším. A, ano, třeba se to vůbec nebude prodávat. Ale jak jinak bys chtěl o něčem zjistit, že je to neprodejné, než to uvést na trh, že? 😃

Avatar uživatele
Disraeli

To vím. :D Tam jde o to hlavně šokovat a čím větší extravagantnost, tím líp.

Nový příspěvek