ondra07

Jak na to (v parku) ?

Ahoj všem, mám takový blbý dotaz, ale tak, nikdo není dokonalý. :)
Mám v plánu jezdit na brusle do parku a jde o to, že bych si tam chtěl najít holku, jako seznámit se a tak…
Uvedu příklad: Jezdím v parku kolem dokola a několikrát za sebou se míjím s nějakou pohlednou slečnou, která tam taky bruslí sama..

Jak bych ji teda měl oslovit nebo, co mám říct? Když už bych vedle ní jel.. :)) Jak na ní zapůsobit.

Doufám, že se dočkám nějaké skvělé odpovědi od nějaké slečny.
Děkuji předem
Doplňuji:
To Bedy- Neodpověděla jsi na mou otázku, já jsem vždycky sám sebou, ale když kolem té holky jenom projedu, tak si mě maximálně všimne a když ji nic neřeknu nebo se nezeptám, tak jak má vědět, že po ní něco chci? :D
Jde prostě o cizí holku a musím něco říct, aby si mě všimla.. otázka je, na co se mám zeptat… :)

Čekám další odpovědi, prostě vaše názory.. a ne typu: Prosím tě, nevíš kolik je hodin? …

Nejlepší odpověď
www

Začni, pokud o tom nebo víš, bavit se o jejích bruslích: pochválit, zeptat se na značku, zkušenosti, ap.
P.S: nejsem ale slečna 😁
Doplňuji:
Oprava: ..o tom, pokud víš..

Další odpovědi
Bedy

Rada je snadná – buď přirozený a neraj si na nic, na co nemáš. Buď takový, jaký jsi.

anonym

Vyzvi jí na závod, nech jí vyhrát a pak řekni, že jsi jí chtěl koukat na zadek, tak si jí nechal jezdit první!
A hlavně si nemysli, že tady budeme odpovídat po nějaké době na to, co
s ní máš dělat v ložnici! :)) Ze všeho nejde vybruslit…

gagaga

odpoved od trosku jiz prestarle babky :((
zeptejte se ji :
Nedame si zavody ??

to by mohlo zabrat .. ( a nenechcte ji vyhrat ! reknete, ze vyhrat ji nechate az zitra ! )
tak at vam to vyjde ..! :)

  • iv-

briketka10

gagaga

já to věděla :))

že seš -iv- :))