Avatar uživatele
ondra07

Jak na to (v parku) ?

Ahoj všem, mám takový blbý dotaz, ale tak, nikdo není dokonalý. :)
Mám v plánu jezdit na brusle do parku a jde o to, že bych si tam chtěl najít holku, jako seznámit se a tak…
Uvedu příklad: Jezdím v parku kolem dokola a několikrát za sebou se míjím s nějakou pohlednou slečnou, která tam taky bruslí sama..

Jak bych ji teda měl oslovit nebo, co mám říct? Když už bych vedle ní jel.. :)) Jak na ní zapůsobit.

Doufám, že se dočkám nějaké skvělé odpovědi od nějaké slečny.
Děkuji předem
Doplňuji:
To Bedy- Neodpověděla jsi na mou otázku, já jsem vždycky sám sebou, ale když kolem té holky jenom projedu, tak si mě maximálně všimne a když ji nic neřeknu nebo se nezeptám, tak jak má vědět, že po ní něco chci? :D
Jde prostě o cizí holku a musím něco říct, aby si mě všimla.. otázka je, na co se mám zeptat… :)

Čekám další odpovědi, prostě vaše názory.. a ne typu: Prosím tě, nevíš kolik je hodin? …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Calimë, gagaga před 4024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Začni, pokud o tom nebo víš, bavit se o jejích bruslích: pochválit, zeptat se na značku, zkušenosti, ap.
P.S: nejsem ale slečna 😁
Doplňuji:
Oprava: ..o tom, pokud víš..

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ondra07 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Rada je snadná – buď přirozený a neraj si na nic, na co nemáš. Buď takový, jaký jsi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Vyzvi jí na závod, nech jí vyhrát a pak řekni, že jsi jí chtěl koukat na zadek, tak si jí nechal jezdit první!
A hlavně si nemysli, že tady budeme odpovídat po nějaké době na to, co
s ní máš dělat v ložnici! :)) Ze všeho nejde vybruslit…

před 4024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

odpoved od trosku jiz prestarle babky :((
zeptejte se ji :
Nedame si zavody ??

to by mohlo zabrat .. ( a nenechcte ji vyhrat ! reknete, ze vyhrat ji nechate az zitra ! )
tak at vam to vyjde ..! :)

  • iv-

před 4024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

gagaga

já to věděla :))

že seš -iv- :))

před 4024 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek