BENYTA

Jak na SKYPE jako nováček?

Je to pro ostudu vím,jsem v oblasti IT za zenitem,prosila bych poradit krok po kroku…step by step – můj oblíbený seriál…díky..M.

Nejlepší odpověď
dáma z ČR

Jsi zaregistrovaná máš stažený skype?

Dejem tomu, že ne.
Nejdříve je potřeba si stáhnou program skype na svůj počítač(ideálně z se stránek skypu ,ale lze i ze slunečnice apod.)
Když budeš mít skype v počítači, tak je potřeba si založit účet
to uděláte tak, že si až se Vám otevře skype, dáte vytvořit účet
to je klasika, registrace vyplnit jméno a podobné údaje…přidání fotografie apod.

Pak je ještě potřeba si najít přátelé podobně jako na facebooku, je potřeba znát přezdívku toho koho si chceš přidat nebo ho požádat ať pošle on žádost Vám
pak jen počkat až ti dotyčná osoba žádost potvrdí

To jsou asi nejtěžší kroky..
když zvládnete toto, tak pak už to bude hračka

Myslím, že na zbytek už přijdete, jak psát zprávy, že když chcete zavolat, kliknete na osobu a pak na ikonku s kamerou, sluchátkem…

Další odpovědi
Hans51

Stáhněte, nainstalujte, vytvořte si účet, najděte přátele, skypujte.

BENYTA

Dámo,děkuji za přínosnou radu,pokusím se vše splnit.

BENYTA

Mně jde o to jak bych to mohla ve videu najít,opět se opakuji,krok za krokem,pro Vás je to jednoduché,…pří­klad – jsem na své domovské a…

Hlada

Co chcete v jakém videu najít?

gecco

CO chceš najít ve videu?

BENYTA

Jo,tím jsem myslela,že se s tím kontaktovaným uvidím…to je to mé „VIDEO“…

gecco

Aha, jasně…
😉
Tak to Dáma popsala vcelku jasně…
😉