dejavu

Jak na problém v úpravě obrázků?

Photoshop mi od včerejška odmítá upravovat obrázky stažené z facebooku a píše, že nemůže soubor jpeg přečíst. Nedokážete mi někdo poradit, co s tím? S ostatními fotkami třeba v emailu nebo z jiného webu nemá problém. Dost mi to komplikuje život. 🙁 Máte někdo stejný problém?

Nejlepší odpověď
Dochy

Jiný jpeg tedy přečíst umí? A to cos stáhnul je opravdu jpeg? že je tam jpeg koncovka ještě nic neznamená. Zkus nějaký ten soubor poslat.

Další odpovědi
Themeansar

Zkus jiný editor na fotky třeba FastStone https://www.fas­tstone.org/

elkon

Zkus fotky převést do jiného formátu.