Jak na originální přezdívku.Jmenuji se Tomáš Míša a v realu mi říkají jednoduše Tome.

Jak na originální přezdívku do her.Jmenuji se Tomáš Míša a v realu mi říkají jednoduše Tome.
Hledám,Přemýšlím už nekolik dní a stále si nemúžu vymyslet přezdívku aby mě vystihla.

Hodně hraji hry skoro všechen volný čas,jsem perfektonista tak na 80%, trochu koktám a občas neumím říct R proto chci Přezdívku kde R není,dal nevím co bych o sobě napsal zeptejte se kdyžtak.

Zatím mě napadlo Tomy,Tomny,Tomnys,Togan,Togun jak se vám líbí ?

Odpovědi:

Bronzový

Pan zpátečka,brzda nebo retardér...
To jsou otázky tohle, kde jsi příšel na nick zde na odpovědích? Nech si Garger a nevymýšlej 3,14čoviny

Stříbrný

Tommy Gunn

Stříbrný

A co třeba Tomiš, Tomiši apod.
R tam nemáš, je to jméno i příjmení dohromady.
Tak co, líbí?

Diskuze k otázce

Garger

Nevím jak odpovídat doufám ze to tu najdete.....Tomiš je divné a ve hrách nemúžou být háčky, čárky. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Garger je z jedne staré pirátské mobilní hry kde se nej. loďi Galeona a ja si to upravil ale jak jsem psal špatně se mi vyslovuje R a kdyz mi na ts (teamspeak3) řeknou abych řek jak se jmenuji tak se hned ztrapním (v novém klanu).

Bronzový

Awe

Tvoje starosti bych chtěl mít , myslíš si že jsi jediný co ráčkuje?

Garger

+ ve škole mi často říkaly Michale místo Míšo nebo Tome nechápu proč si to pletly,Míša a Michal se zas tak moc nepodobají.

Zlatý

iceT

Míša je zdrobněle Michal a navíc je to tvoje příjmení, tak nevím, proč se divíš, že tě tak oslovují.
Já bych se přiklonila k přezdívce ToMisa, jako Raibek, když tam nemají být háčky.Nebo MisaTom. Prostě zkombinovat obě jména.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.