Bronzový

Jak na formátování usb flashky? - více v doplnění

Nová flash zaslaná z ciziny, takže reklamace až jako poslední možnost
64 gb, první připojení v pohodě, použil jsem HP USB Dsic storage format tool, kterej i při dřívějších problémech vždycky pomohl, na formát FAT32.
Nahrál jsem cca. 30 GB dat, pak vypl PC a při dalším připojení mi ani commander ani průzkumník nic neukázali.
HP USB mi ukazuje správný výrobní název disku, ale s velikostí 7,76 MB a nabízí formáty fat a ntfs ale když potvrdím formát objeví se error-there is no media in the specified device.
Pak jsem zkoušel USB disk storage tool, ten i přesto, že mi ukazuje, že disk je na G:\ tak mi po stisknutí format vyplivne toto---Starting format disk for P:
P:\ Appears to be Unformatted or No Drive
P:\ Starting to Format Drive
Format Disk: Unable to Finish
Format disk operation failed
A přes Tento počítač a formátování mi píše, že v jednotce není žádná disketa )) ---XP.....
Prolezl jsem různá fóra, otázky i odpvědi tady taky, ale nic mi nešlapalo, zkusím ještě pc v práci, tam jsou win 7, ale do té doby?? poradí někdo??

Odpovědi:

Pokročilý

Dej ji do kompu, ve slozce tento pocitac ti naskoci vymenitelny disk -?-, na ten klikni pravym tlacitkem a klikni na "formatovat", to jsem udelal s flashkou ja a fungovala bez problemu.

Bronzový

Pokud naběhne v jiném počítači, bude problém v kompatibilitě mezi flashdiskem a Tvým počítačem. Pokud pomůže formátování disku, není co řešit.

Na 80 % ji ale můžeš zabalit a poslat prodejci k reklamaci. Pokud je to mimo území Evropské unie, tak si nejprve prostuduj záruční podmínky dané země. V rámci EU platí minimální záruční lhůta 24 měsíců.

Diskuze k otázce

Bronzový

SteimlX

dnb.... třetí řádek odspodu - zkoušel jsem to samozřejmě taky....

Bronzový

SteimlX

jo ale jinak díky za snahu )

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.