Pipka

Jak na buben u pračky?

Zdravím a omlouvám se ,nevím kam toto zařadit.Poraďte mi prosí někdo.Pračka Whirlpool,vrchem plněná ,po dokončení pracího ciklu pokaždé zůstává buben zespoda a musím ho s tím těžkým prádlem ručně otočit .Je na to nějaká rada?

Nejlepší odpověď
zjentek

„Ptačího ciklu“? Co je to za speciální program? Rozepiš to, třeba to více napoví. A nezůstává ti buben při různých cyklech různě natočený? Protože, není mi známo, že by buben vrchem plněný pračky byl na konci cyklu praní nějak elektronicky naváděn k vrchnímu otvoru. To znamená, že u vrchem plněných praček do cca 10.000kč, si lidé budou muset s bubnem točit, jako s osudím. Ale možná máš drahou mašinu, která to dokáže a má poruchu při „ptačím ciklu“.

Další odpovědi
still

Dobrý den, jestli pračka nemá funkci dotáčení bubnu do správné polohy, tak se s tím dá těžko něco dělat, budete prostě muset po dokončení „ptačího ciklu“ bubnem ručně otočit. Vím, že je to těžké, také jsem kdysi takovou měl.