Jak moc vám vadí mastné vlasy.

Vadí vám mastné vlasy když musíte jít do práce, školy atd....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ne to semi nestava ...nejsem zadna spina od nadrazi ...abych chodil s mastnymi vlasy..

Další odpovědi:

Zlatý

Mám výhodu, že se mi vlasy nemastí- tak to nemusím řešit- jinak mi vadí když vidím někoho, kdo je má a je tím pádem neupravený.
Lepší se naučit vstát o hodnu dřív a vlasy si umýt - třeba denně.

Zlatý

Vadí. U sebe i u ostatních.
Přece není problém si je umýt, když je potřeba. V přépadě nutnosti není problém přizpůsobit střih na krátko, aby rychleji proschly.
Doplňuji:
Pro mosoje - současné kvalitní šampony rozhodně maštění vlasů nepodporují. Neškodí ani denní mytí vlasů, když mám patřičný přípravek a je to potřeba.

Když nepatříš k těm štastným co se jim nemastí vlasy tak si je prostě musíš mýt častěji. Ja osobně bych s mastnými vlasy nevydržela ani doma a vyjít s nimi ven už vůbec ne protože mě samotné by to vadilo a myslím si, že ani okolí by se to nelíbilo.

Zlatý

S mastnými vlasy jsem se potýlkal celý život ! Umytí sice pomůže , ale na krátkou dobu a časté mytí vlasů maštění podporuje !!
Také je třeba vyzkoušet několik šamponů. Já postupuji takto . Umyji si vlasy nyní v pohodě 1 x za týden odzkoušeným šamponem a po umytí aplikuji ARVIT a pak ještě jednou v týdnu. Při tomto postupu bez problémů a vlasy nabývají po této proceduře na objemu.

http://www.demiclen.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.