aramah

jak mít více adres jde to vůbec?

nevím jak začít i tak budu vypadat jak blb. prosím vás když chci reagovat na článek ale nechci se prezentovat svím učtem ale zároveň ho potřebuji.můžu mít více adres?(učtu) ale základní si ponechat. No teď nevím, jestli se v tom vůbec někdo vyzná stejně děkuji.
Doplňuji:
Na seznamu tu chci zachovat ale třeba píšu na ženy a tam když jsem to zkoušela tak mi to nevzalo že je špatný heslo nebo jméno jinak moc děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

kde? na Seznamu? na Centru? určitě. Stačí založit.

Další odpovědi
panenka

Tak pak ti poradím jediné skusit si založit druhé heslo včetně jména a uvidíš zda ti to pude nebo ne.

alexandra

Můžeš mít účtů kolik chceš,jenom si to někde piš i s těma heslama.Pak stačí malá chyba a jsi v háji,pak nezbývá,než založit nový účet,jak říkala panenka.I tady můžeš být pod více jmény i emailů můžeš mít více.

NickD

Můžeš jich mít kolik se ti jen zlíbí a dokonce si můžeš vybrat i domovské stránky na kterých si je založit.Samozřejmě je můžeš mít i na jednom serveru.

LucaMata145

Můžeš jich mít kolik chceš.