tekumseh

Který free mail umožňuje zadat aliasy?

Jde mi o možnost zadání více e-mailových adres k jedné e-mailové schránce.

Nejlepší odpověď
www

Nevím, jestli to vůbec jde, asi těžko. Ale stačí mít Pošťáka a máš všechny mail-ads v jenom místě, na hlavním panelu.
Doplňuji:
Místem na hlavním panelu rozuměj schránku. Je to aplikace od Seznam.

Další odpovědi
led

www.sms.cz
si môžte vytvoriť alias s niektorou z 10 predvolených adries napríklad meno@bigboss.cz, meno@soukromy.cz a podobne. Všetká pošta vám ide do vašej hlavnej schránky a novú zprávu si nastavíte podľa aliasu, v ktorom chcete písať…

jendahun

Nevím,jestli jsem to pochopil správně,ale nedávno jsem přešel z „pošťáka“ na gmail.com a tam mám natahané a přeposlané všechny maily ze „seznamu“.Navíc mi chodí oznámení na mobil s androidem,takže mám hned přehled a můžu odpovídat.Není to vůbec špatná věc.

lukas.zmizik

ja bych rekl ze to nejde nikde, a kdyz uz, tak nikde s koncovkou .cz .com .eu atd … jedina moznost je koupit si kvuli tomu svoji domenu