Avatar uživatele
df

Jak mít německé programy?

Zajímavá 0 před 981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
podger

Nerad ti to sděluji, ale německo na internet ještě nebylo připojeno a televizní servery jsou můj vynález. Zatím jsem patentová práva na zkoušku prodal jen čechům. Tzn. že celý svět právě sleduje barrandovTV. Mrzí mne to

Upravil/a: podger

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

No, obvykle stačí při instalaci až dojde na „Language“ zvolit „Deutsch“. ;)
Jinak viz podger. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Pokud žiješ v pohraničí, nejspíš stačí jen namířit anténu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Záleží na tom, jaký druh programů máte na mysli. Obecně platí, že pokud chcete sledovat německé televizní stanice, poslouchat německé rozhlasové stanice nebo využívat německé softwary, budete je potřebovat stáhnout nebo se přihlásit do německého systému. Některé možnosti zahrnují:

  1. Německé televizní stanice: Mnoho německých televizních stanic nabízí své programy online. Například Das Erste, ZDF, RTL atd. můžete sledovat online přímo na jejich webových stránkách nebo přes jejich aplikace. Některé mohou vyžadovat přihlášení nebo předplatné.
  2. Německé rozhlasové stanice: Podobně jako televize, mnoho německých rozhlasových stanic nabízí své vysílání online. Stanice jako Deutschlandfunk, WDR, BR atd. můžete poslouchat přímo na jejich webových stránkách nebo přes jejich aplikace.
  3. Německý software: Pokud hledáte německý software, měli byste si stáhnout německou verzi daného programu. Mnoho společností nabízí různé jazykové verze svých produktů, včetně němčiny.

Pamatujte, že pokud jste mimo Německo, můžete se potýkat s geografickými omezeními při přístupu k některým online obsahům. V tomto případě byste mohli zvážit použití VPN.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek