gracesabol

jak mít dobře známky ve školy

pomocte mi

Nejlepší odpověď
annas

Naučit se učit se. Určitě jste se o tom bavily v hodině občanské výchovy (nebo jak se předmět na ZŠ jmenuje).

  • být ve škole pozorný, zeptat, se, když něčemu nerozumím
  • důležité je průběžně opakovat už jednou naučené
  • zapojit více smyslů – čtení, psaní, kreslení, představam, říkat nahlas apod.
  • systematické opakování poznatků, pochopení návaznosti a vztahu k přecházející­mu učivu,
  • snažit se naučené používat v praxi. Uvědomit si, že mně vědomosti budou k něčemu dobré, spojit si látku s něčím konkrétním a hmatatelným

Další odpovědi
Emefej

V tvém případě bych se zaměřil zejména na češtinu.

anonym

Za desetiletí prověřena jen jedna metoda, učit se.

Quimby

Dávat ve škole pozor, učit se?