Michal Kole

Jak mám „zpracovat“ tátu, aby se za mě přimluvil u ředitelů technických firem v arealu který hlídá ?

Táta dělá na vrátnici jednoho areálu v Praze, kde jsou i technické firmy – strojírenství, elektrotechnika, které yb ěm mohli eventuálně zaměstnat.

Jak mám zpracovat tátu, aby se přimluvil u ředitelů, aby mi dali, alespoň dohodu o provedení práce.

Určitě by ty ředitelé našli něco co by se dalo dělat z domova přes net.

Nejlepší odpověď
anonym

viz arygnoc, sobě bys nepomohl a jemu uškodil.
Naopak, je-li táta soudný, určitě by nenabízel takový „danajský dar“.
Zatím je v rodině jediný, kdo má práci. Stačí, že máš problémy sám, nepřidělávej je dalším blízkým.

Další odpovědi
arygnoc

ako riaditeľ by som na vrátnika moc nedal (nič v zlom, nič proti vrátnikom nemám).

Raddess

Podle mě je jedno, jeslit za nimi přijde vrátný, nebo ty. Neschovávej se za otce a utíkej se zeptat sám. Líná huba holé neštěstí

Drap

Takovýchto technických prací z domova je velice málo a převážně je dělají pracovníci, kteří mají už ve firmě něco odpracováno a mají zkušenosti. Pokud si myslíš, že ti dá někdo práci v oboru strojírenství či elektroniky hned po přijetí abys mohl pracovat z domova,tak bude možná lepší, když nebudeš nic hledat. Ušetříš spoustu času a výsledek bude stejný.

Ar

Otec Tě jen chce chránit před zbytečným stresem a zklamáním, v Fy kde dělá vrátného se nesmí hrát na URNU a ani hasiče.

anonym

Michale, netuším, co těmi úvozovkami myslíš… Napadá mne jediné vysvětlení – Ty hodláš otce zpracovat, aby změkl?
V Americe bys na to mohl použít bejsbolovou pálku nebo boxera a bylo by to tak nějak ve smyslu Tebou položené otázky.
Jenže si myslím, že jsme v civilizovaném světě a že bude lépe se otce zeptat, zda by se nezeptal. Rozhodně bych se před „zpracováváním“ svého rodiče zamyslela nad důsledky takové činnosti. Je ale fakt, že pokud hledáš přístřeší zdarma, tak tímto způsobem by se to pravděpodobně povedlo.
Pokud jde o práci přes internet pro nějaké ředitele, co je tak zkusit prostřednictvím netu oslovit. Oni Ti asi odpovědí, že nemají zájem (pokud odpovědí), ale aspoň budeš mít co dělat a přijdeš na jiné myšlenky.

anonym

nejlépe se shání práce opravdu přes známí, až půjde ředitel kolem, tak ať se zmíní, ale nemusí to být hned ten nejvyšší, stačí vedoucí úseku, personální apod.
Doplňuji:
a nejlépe osobně